Çamaşır satarak para kazanmak istermisiniz

Çamaşır satarak para kazanmak istermisiniz?

Ek Gelir

Günümüzde toplumun çoğunluğu geliriyle geçinemez olmuş durumda. Caddeler her ne kadar son model jiplerle doluysada bunlar nüfusun yüzde olarak çok küçük kısmını temsil ediyor.

Çoğunluk aileler kazandığıyla geçinemez durumda, zaten geçinmesi matematiksel olarak mümkün değil. Dolayısı ile herkesin bir ek gelir kaynağı var.

Ek gelir kaynakları:

- Alıp ödememek ve ya vermemek
- Rüşvet
- Ek ders vermek
- Köydeki bahçe ürünleri
- Emekli anne veya baba
- Mesai harici iş yapmak
- Ustalığını değerlendirmek
- Network sistemlerine üye olup üye bulmak ve satış yapmak
- Toptancıdan mal alıp satarak

Yoncatoptan ın size önerdiği bu şıktır.

İnternet imkanlarını kullanarak yapmış olduğumuz çamaşır,çorap ve tuhafiye toptancılığını ayağınıza getirdik.
Güvenli bir site kurduk sizler için ve kredi kartına cazip vadeler ile alışveriş yapıp fabrika fiyatları ile satın alıp yeterli karla satarak bütçenize ciddi katkılar sağlıyabilirsiniz.

Yonca toptan siz bir çok ünlü markayı ve binlerce ürünü internet ortamında kolayca almanızı sağlıyor. Markalar;  Berrak çamaşır ve pijama, Parigi iç giyim, style çorap, gonca havlu, elite life vb gibi.

 

Aslında temennimiz gelişmiş toplumlardaki gibi kimsenin ek iş yapmadan insanlığa yakışır bir şekilde hayat sürmesi. Çünki ekiş demek yıpranmanız demek, ekiş demek stres demek . Ama mutlaka yapmak ve kazanmak zorundayız. Kimimiz kredi kartı mağduru, kimimiz hastalıklardan gelen ek ödeme mağduru, çoğumuz un yüksek öğrenimde eğitim gören çocuğumuz var, aşağı yukarı hepimizin dershane ödememiz var. Allah yardımcımız olsun.

Yapmanız gereken Yonca toptanın web sitesine girip üye olmak, oradaki üyelik şartlarını okumak yada telefonla iletişim kurup bayi olmayı istemek.

www.yoncatoptan.com

Sitede gördüğünüz fiyatlar perakende fiyatlarıdır.Bayi olmaya karar verdiğinizde ve üye girişi yaptığınızda bayi fiyatlarını görür ve o fiyatlardan alışveriş yaparsınız.

Hepiniz güzel ve onurlu bir yaşam diliyorum.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !